סל הקניות שלך ריק

3 טיפים לבחירת אורך השרשרת

שרשראות הן תכשיט פופולרי ביותר, שהולם כל מסגרת, כל אירוע וכל גיל. ניתן למצוא שרשראות מסוגים שונים ומגוונים: שרשראות דקיקות ועדינות; שרשראות עבות ובעלות נוכחות; שרשראות יוקרתיות מזהב ו/או אבנים יקרות; שרשראות חרוזים; שרשראות פנינים; שרשראות עם תליונים וקמעות; שרשראות פלסטיק פשוטות; ועוד.

כאשר מעוניינים לרכוש שרשרת, יש לחשוב על כמה קריטריונים: מה התקציב? האם היא תתאים למלתחה שלכן? האם היא תתאים לאירועים אליהם אתן נוהגות ללכת? האם היא מתאימה לאופי ולסטייל שלכן? כמו כן, ישנו אלמנט חשוב שמתפספס לא פעם אך גם הוא חיוני לבחירת שרשרת מתאימה: אורך השרשרת. אז איך בוחרים שרשרת באורך המתאים?

 

בחירת אורך השרשרת: איך קובעים איזה אורך מתאים?

מתברר ששרשרת באורך הנכון יכולה לשדרג את המראה פלאים, ואילו שרשרת שאינה באורך הנכון יכולה לקלקל את המראה גם אם לבשתן את מיטב הבגדים שלכן. אורך השרשרת המתאים תלוי בשני דברים: מבנה הגוף, ובפרט מבנה הפנים וחלקו העליון של הגוף; והבגדים שאתן לובשות. להלן טיפים המתייחסים לשני פרמטרים אלה, שיסייעו לכן בבחירת השרשרת הנכונה.

 

בחירת אורך השרשרת לפי צורת הגוף

לכל אחת יש שרשרת המתאימה לה, ויתרה מזאת: שרשרת שיכולה להדגיש את מאפייניה החיוביים ולגרום להיראות עוד יותר טוב מבדרך כלל. כך למשל, לנשים נמוכות שפניהן עגולים, מומלץ לענוד שרשראות ארוכות, ש"מאריכות" את הגוף. לנשים עם פנים אובאליות או מרובעות, מומלצת שרשרת קצרה יותר. ואילו לנשים עם סנטר חד מומלץ לענוד שרשרת קצרה או דמויות "קולר" – שתתן אשליה מעדנת ומעגלת לצורת הפנים. לנשים בעלות מבנה צר מומלץ לענות שרשרת "כבדה" עם תליון; ואילו לנשים שמבנה גופן ממוצע מומלץ לענוד שתי שרשרות באורכים שונים.

 

בחירת אורך השרשרת לפי סוג הבגדים

לשמלות, מומלץ להתאים שרשראות באורך בינוני – כ-45-50 ס"מ. לחליפות עסקים מומלץ דווקא להתאים שרשראות ארוכות יותר, ש"ישברו" מעט את המראה העסקי הקשוח, באורך של כ-60 ס"מ. את השרשראות הארוכות ביותר, באורך 75-80 ס"מ, מומלץ להתאים לבגדים רשמיים, כדוגמת אלה שתלבשו בארוחת ערב מיוחדת או באירוע חשוב.

[profiler]
Memory usage: real: 35389440, emalloc: 34959832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem