סל הקניות שלך ריק

תכשיטי מונוגרמה

מונוגרמה (בעברית תקנית משלבת) היא עיטור המורכב מאותיות המשולבות זו בזו. העיטור משמש כסמל ייחודי, לוגו או אות לזיהוי. כדאי לדעת כי השימוש במונוגרמות החל כבר בעת העתיקה ובערים יווניות רבות נמצאו הטבעות מונוגרמה על המטבע המקומי בעוד אמנים רבים לאורך כל ההיסטוריה נהגו להטביע את חותמם ולסמן את היצירות שלהם באמצעות מונוגרמה ייחודית.

בשנים האחרונות יש טרנד חם של תכשיטי מונוגרמה, במיוחד שרשראות שם מיוחדות כאשר נהוג ליצור את המונוגרמה באותיות אנגליות בגלל יופיין המיוחד. בנוסף, ניתן ליצור תכשיטי מונוגרמה כמו צמידים, טבעות ועגילים ויש אפשרות בחירה בין חומרי גלם שונים- זהב, כסף או גולדפילד (מתכת מצופה זהב).

תכשיט מקורי ויוקרתי

תכשיטי מונוגרמה הינם ייחודיים ומאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות מתכשיט מקורי ויוקרתי. אם בעבר רק בני המלוכה והאצולה רכשו תכשיטי מונוגרמה הרי כיום באופנה לרכוש שרשראות שם או תכשיטי מונוגרמה נוספים. את האותיות היפות באנגלית בוחרים יחד עם הלקוח, לרוב בוחרים את האות הראשונה של השם הפרטי והאות הראשונה של שם המשפחה. כמובן שניתן לבחור את ראשי התיבות של שמות הילדים או שמות בני הזוג וכד'. כך למעשה יוצרים תכשיט מקורי וייחודי המהווה סמל אישי יחיד ומיוחד במינו.

שתיים עד שלוש אותיות

כאמור, ליצירת תכשיט כמו שרשרת שם מונוגרמה נהוג לבחור שתיים עד שלוש אותיות. לאחר בחירת האותיות משלבים ביניהן באופן אמנותי ומכינים מונוגרמה אישית, ייחודית ומרהיבה ביופייה. יש לציין כי בני זוג נוהגים לבחור את האות הראשונה של שמותיהם הפרטיים אך ניתן לבחור גם שתי אותיות מהשם הפרטי ולשלב אות שלישית המייצגת את שם המשפחה. כך לדוגמה בני זוג הנקראים – Shay Ela Koby יבחרו את האות S, E ויכולים לשלב גם את האות K שמציינת את שם משפחתם. כמו כן, ניתן לבחור את האותיות המייצגות את שמות הילדים ואילו עסקים יאמצו לרוב את האותיות המייצגות את ראשי התיבות של שם החברה. אגב, כדאי לדעת כי ניתן לראות בלוגו של חברת הלנה רובינשטיין את המונוגרמה שמציינת את האותיות H ו- R ויש עוד דוגמאות רבות ומוכרות מחברות בכל ענפי התעשייה והמסחר.

שרשרת שם

בעוד שבתכשיטי מונוגרמה נהוג לבחור רק 2-3 אותיות, לרוב באנגלית, הרי כיום הטרנד הוא לרכוש שרשרת שם בעברית או באנגלית לפי בחירה וללא הגבלת אותיות. את שרשרת השם ניתן להכין במגוון פונטים, ללא הגבלה, ולפי בחירה אישית, כאשר ניתן לבחור שרשרת שם מכסף, שרשרת שם מזהב, שרשרת שם מגולדפילד ושרשרת שם עם תליון במגוון צורות וגדלים ועליו חריטת השם. לכן, לפני בחירת שרשרת שם כדאי להכיר את כל האפשרויות הקיימות ובהתאם לתקציב ניתן להחליט על סוג השרשרת והדגם המתאים.

כמו כן, כדאי לדעת כי ניתן לשדרג את שרשרת השם עם הוספת פיתוחים מקוריים, שיבוץ אבני חן או תליוני חמסה קטנים עם אות מונוגרמה ייחודית ומרשימה. בנוסף, ניתן לבחור בתליון בצורת לב משולב אות מונוגרמה מכסף או זהב.

עיצוב אישי

תכשיטי מונוגרמה נחשבים למתנה מפתיעה, ייחודית ומקורית. את המונוגרמה ניתן לעצב באופן אישי או בעזרת מעצב תכשיטים בחברה המתמחה בייצור תכשיטי מונוגרמה. חשוב לרכוש תכשיטי מונוגרמה כמו שרשרת שם, צמיד עם מונגרמה, טבעת עם מונוגרמה או טבעות רק בחברה מקצועית ומנוסה שמעניקה אחריות על התכשיט ומבטיחה רכישה בטוחה ממקור אמין. עיצוב אישי של תכשיטי מונגרמה מאפשר להפתיע את בת או בן הזוג, או להפתיע כל אחד אחר מבני המשפחה, ולהעניק מתנה מקורית, ייחודית ומרשימה ביופייה.

השאר תגובה
[profiler]
Memory usage: real: 35913728, emalloc: 35151400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem